Vassiljevi kodumeeskond sai kodus suure kaotuse

Konstantin Vassiljev
Konstantin Vassiljev Foto: Tairo Lutter

Poola jalgpalli kõrgliiga liidermeeskond Jagiellonia Bialystok peab tõenäoliselt selle vooru lõpus oma positsioonist loobuma, kuna koduväljakul kaotati eile õhtul Varssavi Legiale 1:4

Henrik Ojamaa kunagine koduklubi läks juhtima avapoolaja lõpus. 62. minutil suurendasid külalised eduseisu ning lisaminutitel sahistasid mõlemad meeskonnad kahepeale võrku veel kolm korda, vahendas ERR Sport.

Eile taaskord Ekstraklasa kuu parimaks mängijaks valitud Konstantin Vassiljev alustas kohtumist algkoosseisust ning vahetati pingile 57. minutil.

Jagiellonia jagab hetkel liidrikohta Gdanski Lechiaga.