Nurgalöögid tõid Betisile magusa võidu

Real Betisi mängijad (triibulises) Madridi Reali vastu mängimas.
Real Betisi mängijad (triibulises) Madridi Reali vastu mängimas. Foto: SCANPIX

Hispaania jalgpalli kõrgliiga 12. vooru avakohtumises alistas tabeli keskmike heitluses Real Betis koduväljakul 2:0 Las Palmase.

Kohtumise mõlemad väravad sündisid avapoolajal kunagise Hispaania koondislase Joaquini antud nurgalöökide järel. 27. minutil lõi ilusa pealöögiga palli tagumisse ristnurka Bruno Gonzales ning vahetult enne poolajapausi saatis palli väravasse Alžeeria koondislane Aissa Mendi, vahendas Soccernet.ee.

Betis on nüüdseks kogunud 14 punkt, mis tabelis annab neile 12. positsiooni. Las Palmas asetseb kahe punkti ja kolme koha võrra kõrgemal.