Viimastel minutitel ärganud Arsenal jättis Manchester Unitedi taas võidupunktideta

Ats Kuldkepp
Juan Mata (paremal) väravast Manchester Unitedile võiduks ei piisanud.
Juan Mata (paremal) väravast Manchester Unitedile võiduks ei piisanud. Foto: Jason Cairnduff/REUTERS

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas leppisid igipõlised rivaalid Manchester United ja Londoni Arsenal Manchesteris peetud kohtumises 1:1 viiki.

Kodumeeskond oli terve kohtumise vältel pisut aktiivsem ja 68. minutil viiski Juan Mata Unitedi 1:0 juhtima. Võidupeo rikkus ära vahetusest sekkunud Arsenali ründaja Olivier Giroud, kes jõudis sihile 89. minutil.

Ühe punktiga peab rohkem rahule jääma Arsenal, sest Giroud' värav oli ühtlasi Londoni klubi ainus väravaraamide vahele läinud pealelöök. Unitedi pallureid lõid raami viiel korral.

Viimasest viiest Premier League'i matšist vaid ühe võitnud United on 12 kohtumisega kogunud 19 punkti ja asub tabelis kuuendal kohal. Arsenal tõusis 25 punktiga mõneks ajaks kolmandaks.

Olivier Giroud tähistamas 1:1 viigiväravat. Foto: Scanpix
Olivier Giroud tähistamas 1:1 viigiväravat. Foto: Scanpix Foto: PHIL NOBLE/REUTERS