Kanguri panusest ei piisanud ja Varese kaotas lähikonkurendile

Ats Kuldkepp
Kristjan Kangur
Kristjan Kangur Foto: SCANPIX

Kauaaegse Eesti korvpallikoondislase Kristjan Kanguri koduklubi Varese kaotas Itaalia kõrgliigas koduväljakul Bresciale 68:74.

Varese oli esimese veerandaja järel ees 24:12, aga poolajaks oli seis juba 42:42 viigis. Sealtmaalt oli kohtumine juba väga tasavägine, kuid lõpus olid külalised kindlamad. Veel kolm minutit enne lõppu oli seis 65:65, aga sealtmaalt suudeti visata vaid kolm punkti.

Kanguri arvele jäi üheksa punkti ja kuus lauapalli. Neljast kahepunktiüritusest läks sisse üks ja kolmest kaugviskest samuti üks. Varese resultatiivseim oli Melvin Johnson 12 punktiga, Bresciale tõi Christian Burns 18 silma.

Turniiritabelis on Varese kolme võidu ja viie kaotusega 12. kohal, Brescial on kogutud samuti kaheksast mängust kolm võitu.