Zenjovi koduklubi jätkab Euroopas punktita

Sergei Zenjov (keskel)
Sergei Zenjov (keskel) Foto: Martin Meissner/AP

Jalgpalli Euroopa liigas kaotas Eesti koondise ründaja Sergei Zenjovi koduklubi Gabala 1:3 Anderlechtile.

Belgia meeskond läks matši juhtima juba kümnendal minutil, kui värava lõi Youri Tielemans. Viis minutit hiljem lõi Gabala viigivärava Ricardinho, kes realiseeris penalti. 75. minutil oli samal mehel suurepärane võimalus kodumeeskond ka juhtima viia, kuid teist korda tal penaltit realiseerida ei õnnestunud. Kohtumise viimasel minutil lõi kaks väravat hoopis Anderlecht, kes magusa 3:1 võidu sai.

Gabala lõpetas mängu ühemehelises vähemuses, kuna punase kaardi sai Rashad Eyyubov. Zenjov vigastuse tõttu tänases kohtumises kaasa ei teinud.

Gabala on kaotanud kõik viis Euroopa liiga matši ning C-alagrupis hoitakse kindlalt viimast kohta.