Lasnamäe alustas hooaega 23-väravalise võiduga

Siim Kaasik
Käsipall.
Käsipall. Foto: SCANPIX

Eesti naiste käsipallimeistrivõistlustel sai mullune hõbe Lasnamäe oma hooaja avakohtumises kodus 36:13 (18:7) jagu HC Tallinnast.

Lasnamäe avas skoori 3. minutil ning juhtis 10. minutiks 7:1. Poolaeg võideti 11-väravalise paremusega ja teisel pooltunnil suurendati oma eduseisu rohkem kui poole võrra. Võitjate resultatiivseimateks mängijateks osutusid Kim Ly Hoang 7 ning Valeria Vihreva, Marie Urvik ja Maarja Põldver 6 tabamusega. Kaotajate parimad olid Merit Moro 5 ning Anne-Liisa Elbrecht ja Anne-Mai Elbrecht 3 väravaga.

Meistrivõistlused jätkuvad 6. detsembril, kui SK Tapa võõrustab algusega kell 18.30 Tallinna naiskonda, keda esimeses ringis võideti võõrsil 26:25.