Agüero väravad tõid Manchester Cityle raske võidu

Sergio Agüero
Sergio Agüero Foto: Carl Recine/REUTERS

Jalgpalli Inglismaa kõrgliigas võitis Manchester City võõral väljakul 2:1 Burnley meeskonda ning kerkis vähemalt ajutiselt liiga liidriks.

Burnley asus kodustaadionil üllatuslikult juhtima 14. minutil, kui värava lõi Dean Marney. Seejärel City siiski ärkas ja Sergio Agüero 37. ja 60. minuti väravatest saadi raske võit.

13 vooru järel on Manchesteri klubil koos 30 punkti. Mängu vähem pidanud Chelsea ja Liverpool jäävad vastavalt kahe ja kolme punkti kaugusele. Chelsea mängib täna Tottenhamiga, Liverpool Sunderlandiga.