Vassiljevi värav tõi Jagielloniale järjekordse võidu

Konstantin Vassiljev
Konstantin Vassiljev Foto: Tairo Lutter

Eesti jalgpallikoondise poolkaitsja Konstantin Vassiljev lõi oma koduklubi Bialystoki Jagiellonia kasuks taas värava ning aitas meeskonna 2:1 võidule Chorzowi Ruchi üle. Kokku on Vassiljev Poola kõrgliigas tänavu löönud üheksa väravat.

Vassiljev skooris 44. minutil ja tegi seisuks 2:0. Ruch suutis viimasel minutil penaltist ühe värava küll tagasi lüüa, kuid võit jäi siiski Jagielloniale. Algkoosseisus alustanud Vassiljev vahetati puhkama viis minutit enne mängu lõppu.

Ken Kallaste koduklubi Kielce Korona võitis 4:1 Szczecini Pogonit, kuid eestlasest äärekaitsja vaatas matši varumeestepingilt.

Jagiellonia on 33 punktiga tabeli liider, 17 mängust on võidetud kümme, viigistatud kolm ja kaotatud neli. Korona on kaheksandal kohal.