Kristjan Kanguri koduklubi on sügavas mõõnas

Ats Kuldkepp
Kristjan Kangur.
Kristjan Kangur. Foto: SCANPIX

Eesti korvpalluri Kristjan Kanguri koduklubi Varese jäi Itaalia meistriliigas võõrsil alla Capo d'Orlandole 71:76 ning jätkab kolme võidu ja kuue kaotusega 13. kohal.

Varese on Itaalia liigas kaotanud viimasest viiest mängust neli, FIBA Meistrite liigas on kaotajatena väljakult lahkunud koguni viies järjestikuses kohtumises.

Täna oldi Capo d'Orlando vastu enne viimast veerandaega taga 47:57 ja lõpus vastastele enam ohtlikuks ei saadud.

Kanguri arvele jäi 32 minutiga viis punkti ja kaks lauapalli. Varese resultatiivseim oli Christian Eyenga 19 punktiga, Eric Maynor lisas 13 silma. Võitjate resultatiivseim oli Dominique Archie 16 punktiga.