CSKA peatreener Dimitris Itoudis.
CSKA peatreener Dimitris Itoudis. Foto: Anton Novoderezhkin/Anton Novoderezhkin/TASS/Scanpix

Moskva CSKA teenis korvpalli Ühisliigas seitsmest mängust seitsmenda võidu, kui koduväljakul alistati 105:78 Siim-Sander Vene tööandja Nižni Novgorod. Mäng nii rõõmsalt aga CSKA-le ei alanud ja juba esimese veerandaja alguses saatis Moskva klubi juhendaja Dimitris Itoudis väljakult minema tiimi tagamängija Aaron Jacksoni.

Kohtumise algusest oli kulunud ainult 3.30 ning selleks ajaks oli CSKA jäänud 4:11 kaotusseisu. Seepeale võttis Itoudis mõtlemisaja ning asus esmalt Jacksoniga sõnelema. Olukorda tuli klaarima meeskonna kapten Viktor Hrjapa, kes asus vaidlevaid mehi lahutama. Jackson saadeti seejärel riietusruumi ja ülejäänud kohtumist jälgis ta erariietes tribüünilt.

Kaotajate ridades tegi hea esituse Vene, kes viskas 26 minutiga 10 punkti ja võttis 5 lauapalli.