Liverpool jõudis liigakarikas poolfinaali, Klavan tegi kaasa terve mängu

Liverpool vs Leeds United
Liverpool vs Leeds United Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli liigakarikas peeti kaks veerandfinaali ja platsil käis ka Eesti koondislane Ragnar Klavan, kelle kodumeeskond Liverpool alistas 2:0 Leeds Unitedi. Liverpooli väravate autoriteks olid Divock Origi ning vaid 17-aastane Ben Woodburn, kes skoorisid vastavalt 76. ning 81. minutil.

Teises eile toimunud veerandfinaalis alistas Hull City penaltiseeria järel Newcastle Unitedi. Kohtumise normaalaeg lõppes seisuga 0:0, lisaaja järel oli seis 1:1, penaltiseeria oli tulemusega 3:1 parem Hull City.

Kolmapäevastes veerandfinaalides kohtuvad Londoni Arsenal – Southampton ning Manchester United – West Ham United.

Teises tänased veerandfinaalis kohtuvad Hull City ja Newcastle United. Kolmapäevastes liigakarika veerandfinaalides on vastamisi Londoni Arsenal – Southampton ning Manchester United – West Ham United.