ManU jõudis liigakarikas poolfinaali, Klavan ja Liverpool kohtuvad järgmisena Southamptoniga

Zlatan Ibrahimovic.
Zlatan Ibrahimovic. Foto: Dave Thompson/Scanpix

Inglismaa jalgpalli liigakarika veerandfinaalides astusid eile võistlustulle nii Manchester United kui ka Londoni Arsenal, kuid gigantidest pääses edasi ainult üks.

Kui Arsenal pidi tunnistama 0:2 Southamptoni paremust, siis ManU viis Old Traffordil mänginud punasärklased ette Zlatan Ibrahimovic, kuid 35. minutil suutis Londoni klubi poolelt Ashley Fletcher viigistada. Edasi läks United aga oma teed, kui kaks järjestikust väravat Anthony Martialilt ning hiline kirstunael Ibrahimovicilt saatsid Premier League'is alla ootuste esineva Manchesteri klubi EFL trofeejahi poolfinaali, kirjutas Soccernet.ee.

Poolfinaalides kohtuvad omavahel aga Hull City ning Manchester United ning Liverpool ja Southampton.