Täna õhtul peeti Tallinnas, Tondiraba jäähallis kohtumine maailma tugevuselt teises jäähokiliigas KHL, kui täismaja ees mängisid Tallinnas Riia Dinamo ja Magnitogorski Metallurg.

Kohtumist asusid esimesel kolmandikul juhtima Riia meeskonna mehed, kui avakolmandiku ainukeseks jäänud värava viskas kaheksandal minutil Oskars Cibulskis.

Teise kolmandiku alguses viigistas Metallurgi poolt Tomas Filippi ning üsna kiirelt viis Sergei Mozjakin omakorda Magnitogorski meeskonna ette. Enne teise kolmandiku lõppu viskas aga Miks Indrasis Riia klubi poolt kaks väravat ja nii mindi viimasele vaatusele vastu Dinamo 3:2 eduseisul. Viimasel kolmandikul viskas Danis Zaripov Metallurgi viigivärava ning normaalaeg lõppes 3:3 viigiga.

Pärast väravateta lisaaega asuti viskama karistusviskeid, mille järel võitis mängu 4:3 Riia Dinamo.