Tarmo Kink (keskel, nr 19)
Tarmo Kink (keskel, nr 19) Foto: Facebook / Mezökövesdi Zsory

Ungari jalgpalli kõrgliigas võitis Tarmo Kingi koduklubi Mezökövesdi Zsory koduväljakul 2:0 Ferencvarosit ja tõusis tabelis viiendaks.

Zorzy asus tiitlikaitsja vastu juhtima 44. minutil, kui palli saatis Denes Dibuszi selja taha Gabor Molnar. 75. minutil tekkis hea võimalus ka Kingil, kes pääses väravavahiga silmitsi, kuid ei suutnud seekord puurivahti üle mängida. Minut hiljem vahetati algkoosseisus alustanud eestlane puhkama. Lõppskoori vormistas 80. minutil penalti realiseerinud Stipe Bacelic-Grgic.

Ungari kõrgliigat juhib 18. vooru järel 34 punkti kogunud Budapesti Vasas. Videoton kaotab neile punktiga. Mezökövesd on 27 punktiga viies, neljandat kohta hoidev Ferencvaros jääb kahe punkti kaugusele.