Kanguri meeskond pidi eestlase eksklubi selget paremust tunnistama

Kristjan Kangur.
Kristjan Kangur. Foto: SCANPIX

Kristjan Kanguri koduklubi Varese kaotas korvpalli Meistrite liigas võõrsil eestlase endisele meeskonnale Lyon-Villeurbanne'i ASVEL-ile 70:86 (19:25, 18:23, 13:20, 20:18).

Kui mängu algus möödus suhteliselt tasavägiselt, siis avaveerandi lõpus haaras Prantsusmaa klubi eduseisu ega lasknud Vareset enam ohtlikusse lähedusse. Alates teise poolaja algust oli Villeurbanne'i edu pidevalt kahekohaline, vahendas ERR Sport.

Algkoosseisus alustanud Kangur mängis pea 29 minutit, viskas kuus punkti (kahesed 2/4, vabavisked 2/2), haaras kolm lauapalli, kaotas kaks korda palli ja tegi neli viga. Meeskonna resultatiivseim oli 17 punktiga Aleksa Avramovic. Walter Hodge viskas võitjate kasuks 16 silma ja jagas seitse tulemuslikku söötu.