Barcelona sai Istanbulis hooaja kuuenda kaotuse

Jayson Granger
Jayson Granger Foto: Vitaliy Timkiv/Sputnik

Korvpalli Euroliigas sõitis Barcelona reedel külla Istanbuli Anadolu Efesile ning pidi vastu võtma 68:72 kaotuse.

Kodumeeskond alustas mängu paremini ja võitis avaveerandi 21:15, poolajaks kasvas edu veelgi ja pikemale puhkusele mindi seisult 36:28. Võrdse kolmanda veerandi järel suutis Barcelona end lõpuks küll koguda, kuid 8644 pealtvaataja ees pidid katalaanid siiski kaotusega leppima.

Võitjate resultatiivseimad olid Jayson Granger ja Thomas Heurtel, kes viskasid Istanbuli kasuks vastavalt 16 ja 14 punkti. Barcelona suurimaks skoorimasinaks kerkis 22 punkti visanud Tyrese Rice.

Istanbulile oli see viie kaotuse kõrval kuuendaks võiduks ja tabelis hoitakse hetkel seitsmendat kohta. Barcelona sai kirja juba kuuenda kaotuse on paikneb tabelis kümnendal real.