Mehhiklased alustasid MM-i võiduga korealaste üle

Jeonbuk Hyundai vs Club America.
Jeonbuk Hyundai vs Club America. Foto: Toru Hanai/Scanpix

FIFA klubide MM-i esimeses veerandfinaalis võttis mehhiklaste Club America kaotusseisu jäämise järel 2:1 võidu Lõuna-Korea klubi Jeonbuk Motorsi üle ja tagas sellega pääsu poolfinaali, kus kohtutakse Madridi Realiga.

Jeonbuk läks Jaapanis peetaval klubide suurvõistlusel America vastu avapoolajal juhtima, kuid Silvio Romero teise poolaja tabamused tõid edasipääsu hoopis Mehhiko suurklubile, kirjutas Soccernet.ee.

See tähendab, et America kohtub neljapäeval poolfinaalis Meistrite liiga võitja Real Madridiga, kes alustas täna oma lendu Jaapani poole. Teise automaatselt poolfinaali pääsenud klubi, kolumblaste Atletico Nacionali, vastane selgub täna pärastlõunal toimuvas võõrustajate Kashima Antlersi ja LAV-i Mamelodi Sundownsi lahingus.