Lätlase hea mäng Knicksi kaotusest ei päästnud

Siim Kaasik
Kristaps Porzingis.
Kristaps Porzingis. Foto: Michael Reaves/AFP

Korvpalliliigas NBA peeti möödunud ööl kuus kohtumist. Kaotusseisust võitles end viimasel veerandil välja Golden State Warriors, kes alistas New Orleans Pelicansi lõpuks nelja punktiga. Lätlase Kristaps Porzingise meeskond New York Knicks pidi aga lisaajal tunnistama Phoenix Sunsi paremust.

Viimasel veerandil head kaitsemängu näidanud Warriors alistas Draymond Greeni kolmikduubli toel Pelicansi 113:109. Green viskas 12 punkti, võttis 12 lauapalli ning andis 10 resultatiivset söötu. Meeskonna resultatiivseim oli 30 punkti visanud Stephen Curry. Kaotajate poolelt viskas Anthony Davis 28 punkti.

Hooaja kümnenda kaotuse teenis Knicks, kui jäi lisaajal 111:113 alla Sunsile. Võitjate parimana kogus Eric Bledsoe 31 punkti. Knicksi eest tegi väga hea mängu Porzingis, kes viskas 34 silma.