Lionel Messi
Lionel Messi Foto: JOSEP LAGO/AFP

Hispaania jalgpalli kõrgliigas võitis FC Barcelona 4:1 linnarivaali Espanyoli. Vaimustava esituse tegi võitjate poolelt Lionel Messi, kes sai kirja ühe värava, kuid veelgi enam leiab fännide seas kõneainet Messi eeltöö Barcelona teisele väravale.

Barcelona läks mängu juhtima 18. minuti Luis Suareze väravast. 67. minutil oli taas täpne Suarez, kuid tema löögile eelnes Messi imeline eeltöö, kus Argentina koondislane näitas triblamise kõrgemat klassi. Kaks minutit hiljem tegi skoori Jordi Alba ning päris mängu viimasel minutil sai ilusa vasturünnakuga värava kirja ka Messi. Espanyoli autabamuse lõi David Lopez.

Barcelona hoiab 34 punktiga liigas teist kohta, mängu vähem pidanud liidermeeskond Madridi Real on kogunud 37 punkti.