Kaasani Unics kukutas Galatasaray tabeli viimaseks

Quino Colom
Quino Colom Foto: Yegor Aleyev/TASS/Scanpix

Korvpalli Euroliigas läksid tänases avamatšis vastamisi tabeli viimased meeskonnad Kaasani Unics ja Galatsaray. Unics sai koduväljakul kindla 73:60 võidu.

Unics hakkas vaikselt vahet kasvatama juba avaveerandil, mis võideti viie punktiga. Poolajaks oli edu seitse punkti ja viimase veerandi eel särasid tablool numbrid 55:43. Ka mängu lõpuga ei suutnud Galatasaray vajalikku käiku leida ning kirja saadi hooaja üheksas kaotus.

Unicsi resultatiivseimad olid Jevgeni Voronov 22 ja Quino Colom 17 punktiga. Galatasaray suurimaks skooritegijaks kerkis 17 punkti visanud Sinan Güler.

Tabelis kerkis Unics selle võiduga Galatasarys mööda ja hoiab nüüd eelviimast kohta. Mõlemal meeskonnal on koos neli võitu ja üheksa kaotust.