Kangur ja Varese kaotasid ning jätkavad grupi viimastena

Ats Kuldkepp
Kristjan Kangur.
Kristjan Kangur. Foto: SCANPIX

Eesti korvpalluri Kristjan Kanguri koduklubi Varese jäi Meistrite liiga kümnendas voorus võõrsil 69:78 alla Saloniki PAOKile. Kreeka tiim pööras mängu enda kasuks viimasel veerandajal, mis võideti 25:18.

Kanguri arvele jäi 34 minutiga kuus punkti, neli lauapalli ja üks vaheltlõige. Väljakult tabas ta viskeid seitsmest kaks ja vabaviskeid neljast kaks. Varese resultatiivseim oli Dominique Johnson 20 punktiga. Võitjatele tõid Jordan Sibert ja Keith Clanton 15 silma.

Varese on Meistrite liiga põhiturniiril saanud kirja kaks võitu ja kaheksa kaotust ning sellega ollakse B-grupis viimasel kohal. PAOK on võitnud kümnest mängust viis, millega ollakse viiendal kohal.