Moskva CSKA tuli Tel Avivis suurest kaotusseisust auga välja

Ats Kuldkepp
Vitali Fridzon tõi CSKA kasuks 13 punkti.
Vitali Fridzon tõi CSKA kasuks 13 punkti. Foto: Sergei Fadeichev/Sergei Fadeichev/TASS

Korvpalli Euroliiga valitsev meister Moskva CSKA sai kirja järjekordse võidu, kui võõrsil oldi 80:76 üle Tel Avivi Maccabist. Sealjuures kaotas Venemaa esiklubi esimese veerandaja 16:31, poolajaks vähenes kaotusseis 42:46 peale.

Ilma kahe põhimehe Miloš Teodosici ja Nando de Colota mänginud CSKA resultatiivseimad olid Cory Higgins 16 ja Vitali Fridzon 13 punktiga. Maccabile tõi Andrew Goudelock 19 silma.

Teistes tänastes kohtumistes alisas Istanbuli Darüssafaka võõrsil Istanbuli Fenerbahce 71:64, Ateena Panathinaikos oli võõrsil 86:72 üle Milano Emporio Armanist ja Vitoria Saski Baskonia võitis kodus Barcelonat 65:62.

CSKA on 12 võidu ja ühe kaotusega kindel tabeliliider. Madridi Realil, Vitorial ja Pireuse Olympiacosel on võrdselt üheksa võitu ja neli kaotust.