Istanbuli meeskondade duellis jäi peale Anadolu Efes

Üleplatsimehena 21 punkti visanud Blake Schilb.
Üleplatsimehena 21 punkti visanud Blake Schilb. Foto: Maksim Bogodvid/Scanpix

Korvpalli Euroliiga tänase mänguõhtu esimeses mängus kohtusid omavahel kaks Istanbuli meeskonda ehk Galatasaray ja Anadolu Efes.

Avaveerandi järel oli Galatasaray juhtimas 18:16, poolajaks oli seis nende poolt vaadatuna 44:38. Kolmandal veerandajal olid aga paremas hoos Anadolu Efesi mehed ning enne viimast vaatust oldi omakorda juhtimas 60:58, viimasel veerandajal oli Galatasary raskustes skoorimisega ja nii võitis Anadolu meeskond mängu seisuga 86:76.

Võitjate parimana viskas Brandon Paul 19 silma, Galatasaray suurimaks korvikütiks oli 21 punktiga Blake Schilb.