Tottenham pani liidrite ideaalsele voorule ilusa punkti

Dele Alli
Dele Alli Foto: Andrew Matthews/EMPICS Sport/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga 18. voor möödus üllatusteta ja võidu said kirja tabeli seitse esimest meeskonda. Vooru viimases mängus võitis Tottenham 4:1 Southamptonit.

Sündmusterohket matši asus teisel minutil juhtima hoopis kodumeeskond Southampton, kui värava lõi Virgil van Dijk. 19. minutil Dele Alli viigistas ning seisul 1:1 mindi ka poolajapausile. Pärast väikest puhkust läks Tottenham Harry Kane’i väravast juhtima. 57. minutil jäi kodumeeskond vähemusse, kuna punase kaardi teenis Nathan Redmond, minut hiljem ei suutnud Kane realiseerida penaltit. Mängu lõpu eel sai veel ühe värava kirja Alli ning skoori tegi ka vahetusest sekkunud Heung-Min Son.

Tottenham hoiab 36 punktiga viiendat kohta ning liidrist Londoni Chelseast jäädakse maha kümne punktiga.