Kaasani Unics üllatas kreeklasi, Bamberg säras kaugvisetel

Keith Langford (vasakul) kohtumises Kalev/Cramoga.
Keith Langford (vasakul) kohtumises Kalev/Cramoga. Foto: Tairo Lutter

Korvpalli Euroliigas sai üllatusvõidu Kaasani Unics, kes oli 83:81 üle Ateena Panathinaikosest. Bamberg tegi samal ajal 90:75 tuule alla Galatasarayle.

Kodusaalis 5482 fänni ees mänginud Unics jäi avaveerandil 13:19 kaotusseisu ning poolajapausile mindi seisul 35:44. Seejärel kodumeeskond ärkas ning kolmandal veerandil mängiti vahe tasa ning viimase kümne minutiga vormistati võit. Unicsi liider Keith Langford tõi seekord 27 punkti, Latavious Williams lisas 19 ja Quino Colom 16 punkti.

Bamberg sõitis Istanbuli ja leidis üles hea kaugviskesoone: 23st kolmepunktiviskest tabati lõpuks 14 ning Galatasaray sellele vasturohtu ei leidnud. Lätlane Janis Strelnieks viskas Bambergi parimana 18 punkti (kaugvisked seitsmest viis).