Etapi võitnud Østberg tõusis Tour de Skil liidriks

Siim Kaasik
Ingvild Flugstad Østberg
Ingvild Flugstad Østberg Foto: Gian Ehrenzeller/AP

Tour de Skil peeti täna naiste 5 km klassikasõit, mille võitis norralanna Ingvild Flugstad Østberg. Ühtlasi tõusis Østberg ka tuuri üldliidriks.

Täna teise koha saanud Heidi Weng kaotas Østbergile 7 sekundit ning hoiab tuuri üldarvestuses teist kohta (+10,3). Val Mustairi etapil tuli kolmandaks soomlane Krista Pärmäkoski (+11,4), kes on üldarvestuses neljas (+42). Tour de Skil kolmandal kohal olev ning Østbergile 23,8 sekundiga kaotav rootslanna Stina Nilsson oli täna viies (+25,1)

Homme on tuuril puhkepäev, 3. jaanuaril võisteldakse Oberstdorf suusavahetusega sõidus.