Barcelona kaotas kahe mehega vähemusse jäänud Bilbaole

Ats Kuldkepp
Lionel Messi (sinises) ei suutnud Barcelonat seekord võidule aidata.
Lionel Messi (sinises) ei suutnud Barcelonat seekord võidule aidata. Foto: ANDER GILLENEA/AFP

Barcelona jalgpallimeeskond ei suutnud Hispaania karikasarja kaheksandikfinaali avakohtumises hoolimata kahemehelisest enamusest võõrsil alistada Bilbao Athleticut ja kaotas 1:2.

Kodumeeskond võitis poolaja 2:0, kui 25. minutil oli täpne 35-aastane Aritz Aduriz ja kolm minutit hiljem Inaki Williams. 52. minutil vähendas Barcelona suurim staar Lionel Messi tänu täpsele karistuslöögile vahet.

Bilbao lõpetas matši üheksakesi, sest 74. minutil sai teise kollase kaardi Raul Garcia ja 80. minutil Ander Itturaspe.

Barcelona jaoks pole aga midagi kadunud, sest 11. jaanuaril peetavas kordusmängus ollakse ise võõrustajate rollis.