Kristjan Kangur piirdus 31 minuti jooksul vaid 2 punktiga

Ats Kuldkepp
Kristjan Kangur.
Kristjan Kangur. Foto: SCANPIX

Eesti korvpalluri Kristjan Kanguri koduklubi Varese jäi Itaalia kõrgliigas kodusaalis alla Torino Auxiliumile 79:86 ja langes turniiritabelis eelviimaseks. Enne viimast veerandaega juhtis Varese veel 63:57, aga otsustav periood kaotati 13 punktiga.

Kangur viibis platsil 31 minutit ja viskas 2 punkti. Seitsmest väljakult võetud viskest ei tabanud ükski, küll läbisid rõnga mõlemad vabavisked. lisaks võttis ta maha seitse lauapalli ja andis ühe resultatiivse söödu.

Varese resultatiivseim oli 23 punktiga Christian Eyenga, Torinole tõi Chris Wright 22 silma. Varesel on 15 mängust vaid 4 võitu ja see asetab nad turniiritabelis 16 meeskonna hulgas 15. kohale. Torino on 7 võidu ja 8 kaotusega 10. positsioonil.