Rein Suvi raskest võidust: tulime trammi alt ikka välja

Juubilar on ka Rein Suvi.
Juubilar on ka Rein Suvi. Foto: Kristjan Teedema

Eesti käsipallikoondis alistas täna kodus 27:23 Kosovo, meie meeskonna peatreener Rein Suvi tunnistas, et võit tuli raskelt.

Eesti võitis avapoolaja 14:10 ja juhtis ka terve teise poolaja, kui raske hetk saabus ligikaudu viis minutit enne lõppu, kui platsilt lahkus longates koondise üks liidritest Mait Patrail. Suvi sõnul kiilus rünnak seejärel kinni ja kuigi vastased jõudsid ohtlikult lähedale, suudeti mäng siiski päästa. «Õnneks tulime lõpuks ikka trammi alt välja,» nentis Suvi, kes tähistas täna ka oma sünnipäeva.

«Lõpurünnakutel ei olnud meestel otsustavust. Tühja pallita liikumist oleks pidanud rohkem tegema, aga õnneks Kristo Voika lõpuks läks liikumisse ja teenis meile seitsme meetri karistusviske,» rääkis Suvi.

Järgmisena kohtub Eesti kolmapäeval kodus Türgiga.