Penalti luhta lasknud ja üleajal edu käest andnud Valencia kurb seeria jätkub

Dani Parejo (paremal) lõi penalti mööda.
Dani Parejo (paremal) lõi penalti mööda. Foto: JOSE JORDAN/Scanpix

Hispaania jalgpallimeistrivõistluste kõrgliiga LaLiga 17. vooru viimases kohtumises tegid Pamplona Osasuna ja Valencia 3:3 viigi.

Võõrustajate tabamuste eest hoolitsesid Oriol Riera 7., Roberto Torres 62. ja Carlos Clerc 90.+2. minutil. Külaliste poolelt tegid skoori Munir El Haddadi 2., omavärava löönud Oriol Riera 45.+1. ning Martin Montoya 73. minutil. Valencial oli 87. minutil hea võimalus kaheväravalisse eduseisu asuda, kuid Daniel Parejo luhtas penalti, kirjutas ERR Sport.

Viimasest kaheksast kohtumisest neli viigistanud ja sama palju kaotanud Valencia, kes viimati maitses võidurõõmu läinud aasta 16. oktoobril, on 13 punktiga väljakukkumisjoone peal 17. kohal.