Zopp alustas Bangkoki Challengeri ilusa võiduga

Jürgen Zopp.
Jürgen Zopp. Foto: SCANPIX

Eesti meeste tennise esireket Jürgen Zopp (ATP 339) osaleb Bangkokis ka teisel ATP Challenger sarja kuuluval 50 000 USA dollari suuruse auhinnafondiga tenniseturniiril. Zopp võitis avaringi vastase Chaleechan Tanasugarni geimigi loovutamata.

Zopi ja 23aastase Tai tennisisti vaheline kohtumine algas eile, kuid pärast 35 minutit mäng vihma tõttu peatati, seisuks 5:0. Tänane võistlus kestis kõigest 22 minutit ja tablool ilutses tulemus 6:0, 6:0, vahendas tennis.ee.

Järgmisena kohtub Zopp kvalifikatsioonist põhiturniirile pääsenud 26-aastase India tennisisti N.Sriram Balajiga (ATP 424), kes täna alistas kaheksandana paigutatud tšehhi Vaclav Safraneki (ATP 255).