Kangur ja Varese lõpetasid kuu aega kestnud võidupõua

Ats Kuldkepp
Kristjan Kangur.
Kristjan Kangur. Foto: SCANPIX

Eesti korvpalluri Kristjan Kanguri koduklubi Varese sai üle kuu aja taas võidurõõmu tunda, kui FIBA Meistrite liigas alistati võõrsil Poola klubi Radom 74:61. Varese pööras kohtumise enda kasuks teise poolajaga, mis võideti 33:17.

Kanguri arvele jäi 23 minutiga 8 punkti, 7 lauapalli ja 1 vaheltlõige. Neljast kahepunktiviskest tabas ta ühe ja neljast kaugviskest kaks. Varese resultatiivseim oli 21 punktiga Eric Maynor, Radomi kasuks viskas Darnell Jackson 20 silma.

Nii Radomil kui Varesel on C-grupis kirjas kolm võitu ja üheksa kaotust ja sellega paiknevad nad vastavalt seitsmendal ja kaheksandal kohal.

Varese sai viimati võidu 11. detsembril, kui Itaalia liigas alistati Reggio Emilia 81:71. Meistrite liigas suudeti mõni vastane üle mängida 30. novembril - siis alistati 76:71 Saksamaa klubi Oldenburg.