Lionel Messi edukalt karistuslööki sooritamas.
Lionel Messi edukalt karistuslööki sooritamas. Foto: LLUIS GENE/AFP/Scanpix

FC Barcelona jalgpalliklubi jõudis Hispaania karikasarjas veerandfinaali, kui kahe kohtumise koondtulemusena alistati 4:3 Bilbao Athletic.

Bilbao oli avamängu koduväljakul võitnud 2:1, kuid korduskohtumises oli Barcelona parem 3:1.

Barcelona asus kohtumist juhtima 35. minutil, kui skoori avas Luis Suarez. Uruguay koondislane on nüüd katalaanide eest löönud 100 väravat. 2:0 lõi 48. minutil penaltist Neymar.

51. minutil suutis Bilbao kahe kohtumise koondtulemusena tabloole tuua viigi, kui värava lõi Enric Saborit. Seeria saatuse otsustas aga taas Lionel Messi, kes saatis 78. minutil palli väravasse otse karistuslöögist.