Vahetusest sekkunud Luts lõi Bohemiansi võiduvärava

Siim Luts (vasakul) 2014. aasta kohtumises Gibraltari vastu.
Siim Luts (vasakul) 2014. aasta kohtumises Gibraltari vastu. Foto: Liis Treimann

Eesti jalgpallikoondislase Siim Lutsu koduklubi Praha Bohemians tuli treeningmängus Tšehhi esiliigaklubi Taborsko vastu välja 0:2 kaotusseisust ning võitis kohtumise 3:2. Võiduvärava lõi Eesti koondise vasakäär.

Meeskonna kangelaseks tõusis teisel poolajal sisse vahetatud Luts, kes suunas 82. minutil kaaslase tsenderduse peaga võrku, vahendab Soccernet.ee.

Bohemians jätkab talvisel turniiril täiseduga. Kümme päeva tagasi peetud kohtumises alistati Jevgeni Kabajevi osalusel Kralove Hradec.

Järgmine treeningmäng peetakse laupäeval, kui kohtutakse teise Tšehhi kõrgliiga meeskonna Pribramiga, kes on mõlemad seni peetud kohtumised taliturniiril kaotanud.