Liis Velsker
Joel Lindpere (vasakul).
Joel Lindpere (vasakul). Foto: SCANPIX

Eesti tippjalgpalluri Joel Lindpere koduklubi New York Red Bulls jäi kontrollkohtumises Idakonverentsi rivaali Sporting Kansas City vastu kahel korral kaotusseisu, kuid võitles mõlemal korral viigi välja.

David Arnaud viis Sportingu 20. minutil 1:0 juhtima, ent vähem kui kahe minuti pärast tasaviigistas staarpallur Thierry Henry seisu. Ka Lindperel oli esimesel poolajal suurepärane võimalus jalg valgeks saada, ent pealöök läks väravast napilt mööda.

Sporting muutis seisu teist korda penaltist, kuid 15 minutit enne kohtumise lõppu lõi Dane Richards viigivärava ja mäng lõppes 2:2.

Täna kohtub New York Red Bulls FC Dallasega ning homme Club Atlas de Guadalajaraga.