Alžeeria sattus rahvuste karikal suurtesse raskustesse

Tuneesia ja Alžeeria mäng.
Tuneesia ja Alžeeria mäng. Foto: KHALED DESOUKI/Scanpix

Aafrika rahvuste karikal alistas Tuneesia jalgpallikoondis esimeses neljapäeval toimunud kohtumises 2:1 Alžeeria.

B-alagrupi teise vooru avanud matši asus Tuneesia juhtima 50. minutil, kui omavärava lõi Real Betisi mees Aissa Mandi. 66. minutil läks kohtumist kontrollinud Tuneesia Naim Sliti penaltist juba 2:0 ette, Alžeeria auvärava lõi 90+1. minutil Sofiane Hanni, vahendas ERR Sport.

Avakohtumises Zimbabwega 2:2 viiki mänginud Alžeeria on nüüd B-alagrupis viimasel kohal, grupi liider Senegal kohtub õhtu teises matšis Zimbabwega. Alžeeria peab edasipääsuks viimases voorus kindlasti Senegali alistama ning jääma lootma, et Zimbabwe ja Tuneesia vaheline kohtumine lõppeb neile kasuliku skooriga.