Milani Meistrite liiga lootused said ränga hoobi

Milan vs Napoli.
Milan vs Napoli. Foto: LaPresse/Spada/LaPresse/Spada/Scanpix

Itaalia jalgpalli kõrgliiga 21. vooru esimestes kohtumistes said võõrsilt väärtuslikud võidud kirja Fiorentina ja Napoli.

Enne eilset vooru Milani ees neljapunktilist edu omanud Napoli läks heitlust Meistrite liiga koha nimel juba üheksandaks minutiks 2:0 juhtima. Esmalt realiseeris kiirrünnakul Dries Mertensi hea söödu ilusa löögiga väravaks Lorenzo Insigne. Pisikesel belglasel oli suur roll mängida ka kolm minutit hiljem sündinud teise värava juures. Mertensi tagumise posti suunas keerutatud löögi suutis Gianluca Donnarumma tõrjuda, kuid esimesena oli jaol Napoli mängumees Jose Maria Callejon, kirjutas Soccernet.ee.

Milani poolelt suutis nendele tabamustele vaid korra vastata Juraj Kucka. Tabelis tõusis Napoli vähemalt ajutiselt Romaga võrdsete punktide peale.

Päeva esimeses kohtumises alistas Fiorentina võõrsil ülikindlalt Chievo Verona.