Maailma esireket Murray pidi Melbourne'is vastu võtma üllatuskaotuse

Andy Murray ja Mischa Zverev.
Andy Murray ja Mischa Zverev. Foto: EDGAR SU/Scanpix

Melbourne'is toimuvatel Austraalia lahtistel tennisemeistrivõistlustel kaotas maailma esireket Andy Murray meesüksikmängu neljandas ringis 5:7, 7:5, 2:6, 4:6 Saksamaa esindajale Mischa Zverevile.

Britt asus kolm tundi ja 36 minutit kestnud kohtumises maailma 50. numbri vastu avasetti 3:1 ja 5:3 juhtima, kuid kaotas selle 5:7. Teises setis tuli Zverev välja 0:3 kaotusseisust, aga sett kuulus lõpuks ikkagi Murrayle. Kolmandas setis ei saanud esireket 2:1 eduseisul enam geimigi ning neljandas setis murdis Saksamaa esindaja vastase esimese servigeimi, millest piisas võiduks, kirjutas ERR Sport.

Zverev kohtub veerandfinaalis viienda asetusega jaapanlase Kei Nishikori või 17. paigutusega šveitslase Roger Federeriga.