Londoni Chelsea võitis kindlalt ja suurendas konkurentide ees edu

Ats Kuldkepp
Diego Costa.
Diego Costa. Foto: Francesca Ceciarini/SIPA/Scanpix

Inglismaa jalgpali kõrgliigas alistas liider Londoni Chelsea koduväljakul Hull City 2:0.

Hulli poolkaitsja Ryan Masoni vigastuse tõttu venis esimene poolaeg ligi kümme minutit pikemaks ja avapoolaja seitsmendal lisaminutil leidis Victor Mosese sööt Diego Costa, kes Chelsea 1:0 juhtima viis. 81. minutil otsustas mängu saatuse Gary Cahilli tabamus.

Chelseal on nüüd 22 mänguga kogunud 55 punkti. Lähim jälitaja Londoni Arsenal jääb maha juba 8 punktiga, Tottenham on 9 punkti kaugusel ja eile Swansea Cityle kaotanud Ragnar Klavani tööandjat Liverpooli lahutab Chelsea'st 10 punkti.