18-aastane Käit tegi Inglismaal kaasa kogu kohtumise

Silver Tabo
Mattias Käit lõi sügisel MM-valikmängus Gibraltari võrku kaks palli.
Mattias Käit lõi sügisel MM-valikmängus Gibraltari võrku kaks palli. Foto: Tairo Lutter / Postimees

Eesti jalgpallikoondise noore ründaja Mattias Käidi koduklubi Fulham võttis Premier League'i karika kohtumises 2:1 võidu kodus mänginud Middlesbrough' üle. Eestlane sai kirja täismängu.

Londoni klubi viis ette islandlane Jon Dagur Thorsteinsson, kes vajutas Boro väravasse kolli otse õhust. Pärast poolaega kasvas Fulhami eduseis juba kahele väravale, kui 76. minutil realiseeris penalti George Williams, vahendab Soccernet.ee.

Boro poolelt tõi meeskonna veel väravaga mängu tagasi Arnel Jakupovic, kuid Fulham püsis mängu lõpuni kindlana, võttes võidu, mis tõstis nad U23 turniiri F-alagrupi liidriteks.

Eesti koondislane Mattias Käit tegi kaasa kogu kohtumise ning pääses ka korra ohtlikult löögile, kuid madalalt lennanud ürituse suutis Middlesbrough' väravat kaitsnud Dimi Konstantopolous pareerida.