Vassiljev ei suutnud meeskonda treeningmängu kaotusest päästa

Konstantin Vassiljev
Konstantin Vassiljev Foto: Tairo Lutter

Eesti jalgpallikoondise poolkaitsja Konstantin Vassiljev ja Bialystoki Jagiellonia kohtusid täna Türgis peetud treeningmängus Rumeenia klubi Targu Jiu Panduriiga ning pidid tunnistama vastaste paremust.

Jagiellonia mängis kahel poolajal erinevate koosseisudega ning 0:1 kaotusseisu jäädi 36. minutil. Puhkepausi ajal teatas Jagiellonia oma Twitteris, et aeg on kaotusseis ümber pöörata ja võidu nimel heidelda, tuues teiseks kolmveerandtunniks platsile nii Vassiljevi kui ka mitu teist klubi põhitegijat, kirjutas Soccernet.ee.

73. minutil jõudis Vassiljev ka ohtlikult löögile, kuid tema sooritus tõrjuti nurgalöögiks. Väravani ei jõudnud ka keegi teine, mistõttu tuli Jagiellonial vastu võtta 0:1 kaotus.