Käidi supermäng tõi liidrite vastu võidu

Silver Tabo
Mattias Käit.
Mattias Käit. Foto: Tairo Lutter

18-aastase Eesti jalgpallikoondislase Mattias Käidi supermäng aitas Fulhami U23 meeskonna Premier League 2 teises divisjonis liidri Swansea City vastu 2:1 võiduni.

Mängule tegi parema alguse külalismeeskond Swansea, kes asus 26. minutil juhtima, kui Jordan Garricku löök rikošetist tee Fulhami väravasse leidis. Veerand tundi hiljem murdis Fulhami number 10 Mattias Käit paremalt kasti, misjärel leidis sööduga Dennis Adenirani, kes seisu viigistas, vahendab Soccernet.ee.

Ühest väljakuotsast teise käinud mäng oleks võinud lõppeda mõlema poole võiduga, kuid kümmekond minutit enne lõppu kukutasid Swansea mehed oma karistusalas veaga Käidi ning see tähendas penaltit. 21-aastane Walesi koondislane Georg Williams saatis kauni tõstega palli võrku ning tablool säras lõppresultaadiks skoor 2:1.