Ühe poolaja mänginud Lipin pidi kaotusega leppima

Maksim Lipin (nr 20) Sillamäe Kalevi särgis.
Maksim Lipin (nr 20) Sillamäe Kalevi särgis. Foto: Liis Treimann

Usbekistani klubis Mash'al testimisel viibiv Maksim Lipin ei suutnud meeskonda aidata linnapea karikale mängitava turniiri kaotuses Kokand-1912 vastu.

Avapoolaja lõpuks 0:3 kaotusseisu jäänud Mash'al ilmutas elumärke teisel poolajal, kui suudeti kaks väravat tagasi lüüa. Kohtumine lõppes siiski Kokandi 4:2 võiduga, kirjutas Soccernet.ee.

Lipin alustas kohtumist Mash'ali algkoosseisus. 46. minutil vahetati endine Sillamäe kalevlane pingile. Möödunud hooajal Usbekistani kõrgliigas 16 meeskonna seas kaheksanda koha saanud Mash'ali jaoks algab uus hooaeg 3. märtsil.