Hispaanias löödi kahe mänguga 11 väravat

Real Sociedad vs Osasuna.
Real Sociedad vs Osasuna. Foto: ANDER GILLENEA/Scanpix

Hispaania jalgpalli kõrgliigas kujunesid pühapäeva viimastest mängudest tõelised väravatesajud, võidurõõmu tundsid Real Sociedad ja Deportivo Alaves.

Veidi kergemini läks esimesena platsil käinud Alavesil, kes oli väljalangemisega heitleva Sporting Gijoni vastu 70. minutiks end mänginud 3:0 eduseisu. Kohtumise viimasel kuuel minutil lõid mõlemad meeskonnad kahepeale kokku aga veel koguni kolm väravat. Punktide jaotumine sellest siiski ei muutunud ning külalised said kirja hooaja kuuenda võidu, kirjutas Soccernet.ee.

Sevilla ja Villarreali 0:0 viigi kasutas edukalt ära Real Sociedad, kes tõusis tänu 3:2 võidule Osasuna üle Kollasest Allveelaevast mööda viiendaks. Poolajale läksid eduseisus hoopis külalised, aga teise poolaja keskel löödud kolmele väravale suutis Osasuna vastata vaid ühega.