Tabeliliider Londoni Chelsea kaotas punkte

Londoni Chelsea (sinises) pidi Burnley vastu leppima viigiga.
Londoni Chelsea (sinises) pidi Burnley vastu leppima viigiga. Foto: Jason Cairnduff/REUTERS/SCANPIX

Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel kaotas täna punkte tabeliliider Londoni Chelsea, kes viigistas võõrsil 1:1 Burnley’ga.

Chelsea asus kohtumist juhtima juba 7. minutil, kui värava sai kirja Pedro. Seisu viigistas 24. minutil Robbie Brady.

Vaatamata viigile on Chelsea edumaa tabelis siiski suur. Chelsea on liidrina kogunud 60 punkti. Teisel kohal olev Tottenham jääb liidrist maha 10 silmaga. Eile Liverpoolile kaotanud Tottenham on 50 silmaga teine. Kolmas on Londoni Arsenal 50 silmaga ja neljas Liverpool 49 silmaga.