Nurger ja Wichita State pikendasid võiduseeriat

Siim Kaasik
Rauno Nurger Wichita State'i särgis (number 20).
Rauno Nurger Wichita State'i särgis (number 20). Foto: SCANPIX

Rauno Nurgeri meeskond Wichita State Shockers võitis USA korvpalli üliõpilasliigas 87:68 Southern Illinois Salukisit, Maik-Kalev Kotsar ja South Carolina Gamecocksi jäid aga koduväljakul 76:83 alla Arkansas Razorbacksile.

Nurgeri kodumeeskonna võiduseeria kasvas nüüd juba üheksale mängule, kokku on nad võitnud 24 ja kaotanud 4 mängu. 15 minutit mänguaega teeninud Nurger panustas võitu 12 punkti, 4 lauapalli ja 1 korvisöödu.

20 võidu kõrvale hooaja kuuenda kaotuse saanud South Carolina Gamecocksi eest viskas algviisikus alustanud Kotsar 32 minutiga 2 punkti, võttis 6 lauapalli ning andis 2 korvisöötu.