Sander Puri avas Poola liigas väravaarve

Sander Puri
Sander Puri Foto: korona-kielce.pl

Sander Puri koduklubi Kielce Korona viigistas täna Poola meistrivõistlustel koduväljakul 3:3 Bytomi Poloniaga, Korona poolel sai tabamuse kirja ka Eesti koondislane.

Puri oli täpne kohtumise 54. minutil, kui ta tegi seisuks 2:2. Samal minutil vahetati Eesti koondislane ka pingile, kui tema asemel tuli väljakul poolakas Maciej Korzym.

Puri on nüüd Korona eest pidanud kolm kohtumist ning seni on ta kõigis matšides alustanud algkoosseisus, kuid teisel poolajal on ta vahetatud pingile.

Korona lõpetas kohtumise vähemuses, kuna 68. minutil teenis punase kaardi brasiillane Hernani ning 88. minutil saadeti väljakult ära Purit asendanud Korzym.

Korona ülejäänud kaks tabamust kanti Andrzej Niedzielani ning Korzymi arvele.

Korona on turniiritabelis 27 silmaga viiendal kohal, Bytom on 19 punktiga 13. positsioonil. Poola liiga tabeliliider on Sergei Pareiko tööandja Krakowi Wisla 33 silmaga.