Hispaania alistas Eesti 3:0

Euroopa meistrid nuhtlesid Maarjamaa koondist 3:0.
Euroopa meistrid nuhtlesid Maarjamaa koondist 3:0. Foto: Mihkel Maripuu

Jalgpalli 2010. aasta maailmameistrivõistluste valikturniiri kohtumises alistas valitsev Euroopa meister Hispaania Eesti rahvuskoondise 3:0.

Eesti alagrupis oli Belgia 2:0 üle Armeenia meeskonnast ning Türgi alistas 2:1 Bosnia tiimi.

Eesti - Hispaania mängu käik:

Teine poolaeg

85. minutil Torresel uus võimalus.

74. mänguminuti Cazorla lööb napilt mööda.

69. minutil Torres ründab väravat, Puyol aitab peaga palli sisse 3:0

67. minutil uus rünnak, Voskoboinikov kukub, Casillas tõrjub

63. minutil Piiroja värava all, mööda. Kohe avaneb uus võimalus Voskoboinikovil ning taas mööda.

62. minutil Vassiljev mängib Puyoli üle, Casillas tõrjub.

59. minutil Puril väravavõimalus.

Esimene poolaeg

45. minutil Lindpere väravale lähedal, Casillas tõrjub. Poolaja võitis kindlalt Hispaania.

38. minutil Hispaania uus värav 2:0 seekord Villalt. Bärengrub tõmbab Torrese maha ning karistuslöögi realiseerib Villa.

34. minutil lööb Juanito Gutiérrez värava, 1:0 Hispaaniale

31. mänguminutil Torresel uus võimalus, kuid pealelöök on nõrk. Londak tõrjub ebakindlalt.

30. mänguminutil Torresel hea võimalus lüüa värav, kuid ei õnnestu.

Pärast 27. mänguminutit pole Hispaania endiselt tõsiselt rünnanud. Parim võimalus hetkel veel Voskoboinikovi arvel.

15. minutil Voskoboinikov oli värava löömisele väga lähedal, kuid Casillas tõrjub.

Cazorlani ründab väravat, ei taba. Mängitud 12.20.

Londak tõrjub rusikatega värava. Mängitud 10 minutit.

Kõva võitlus kaheksandal mänguminutil kui Lindpere jõuab väravale võrdlemisi lähedale, tihe rebimine Puyoliga.

Kuus minutit mängitud ja esimene nurgalöök Hispaaniale. Piiroja tõrjub kenasti palli.

Neljandal minutil murdis Torres läbi ning üritas väravat. Seis veel 0:0.

EESTI algkoosseis: Pavel Londak, Enar Jääger, Alo Bärengrub, Raio Piiroja, Dmitri Kruglov, Martin Vunk, Aleksandr Dmitrijev, Tarmo Kink, Joel Lindpere, Konstantin Vassiljev, Vladimir Voskoboinikov.

HISPAANIA algkoosseis: Iker Casillas, Juan Guiterrez, Carles Puyol, Sergio Ramos, Juan Capdevilla, Xavi Hernandez, Andres Iniesta, Xabi Alonso, Santiago Cazorla, David Villa, Fernando Torres