Arsenal alistas südilt mänginud viienda liiga klubi ja jõudis kaheksa hulka

Arsenali mängijad õnnitlevad Theo Walcotti (nr 14, keskel) värava puhul.
Arsenali mängijad õnnitlevad Theo Walcotti (nr 14, keskel) värava puhul. Foto: EDDIE KEOGH/REUTERS/SCANPIX

Jalgpalli Inglismaa karikavõistlustel oli Londoni Arsenal võõrsil 2:0 parem viiendas liigas pallivast Sutton Unitedist. Skoori avas 26. minutil Lucas Perez, 55. minutil oli täpne Theo Walcott.

Võit viis Arsenali kaheksa parema hulka, kus neid ootab ees kohtumine järgmise viienda liiga klubi Lincoln Cityga. 16 parema seas kõrgliigaklubi Burnley alistanud Lincoln City tegi sellega ajalugu, sest viimati suutis viienda liiga klubi Inglismaa karikasarjas nii kaugele jõuda 103 aastat tagasi. Kaheksast veerandfinalistid on nüüd selged seitse, vaid Manchester City ja Huddersfield Town vajavad edasipääseja selgitamiseks korduskohtumist.