Nurgeri koduülikool läheb põhihooaja viimasele mängule vastu võimsa seeria toel

Rauno Nurger Wichita State'i särgis (number 20).
Rauno Nurger Wichita State'i särgis (number 20). Foto: SCANPIX

Eesti korvpalluri Rauno Nurgeri koduülikool Wichita State mängis teisipäeval NCAA üliõpilasliigas põhihooaja viimase kodumängu, kui Evansville alistati 109:83.

Nurger käis väljakul kaheksaks minutiks ning tabas selle aja jooksul ühe viske neljast, vahendab ERR Sport.

Nurgeri koduülikool on nüüd võitnud 11 järjestikust kohtumist, kokku on neil nelja kaotuse kõrval 26 võitu, põhihooaja viimase mängu peab Wichita State laupäeval.

Maik-Kalev Kotsari koduülikool South Carolina (20-8) sai NCAA liigas aga kolmanda järjestikuse kaotuse, kui teisipäeval jäädi 66:81 alla Floridale. Algkoosseisus alustanud Kotsar viibis väljakul 15 minutit, viskas selle aja jooksul neli punkti (kahesed 2/6), võttis kaks lauapalli ja tegi ühe vaheltlõike.